Sakarya'da Ne Ararsan Burada

118 Sakarya Sayfası Hakkında 

            Biz www.118sakarya.com olarak Türkiye'de bulunan ve 400'ün üzerinde sektör firmasının kolaylıkla üye olabileceği bir 118sakarya projesidir. Bu proje ile Türkiye de yer alan tüm firmaların internet ortamında yer alması ve internet aracılığı ile daha fazla kişiye ve daha büyük kitlelere ulaşmasıdır. Bu platforma üye olan firmalar Türkiye genelinde üye olmayan diğer firmalara göre bir adım ileride olacak. Sizin de firmanız Türkiye'de ise ve daha fazla müşteriye ulaşmak ve kazancınızı artırmak istiyorsanız Türkiye için hazırlanmış olan bu 18sakarya platformuna üye olmanız yeterli olacaktır. 

Sakarya Firmaları Bu Platformda Ne Kazanacaklar?

            Bu platform Türkiye firmalarının internet ortamında daha kısa sürede üst sıralara çıkmalarını sağlamak amacıylakurulmuş bir www.118sakarya.com platformudur. Bu platform üzerinde üye olan firmalar firmalarının iletişim bilgilerini, adres bilgilerini, telefon ve mail adresleri ile web sitelerini sergileyerek çok geniş kitlelere ulaşmaları sağlanır. Bu platforma üye olan firmalar etkinlik, duyuru ve kampanyalarını fırsatlar sayfasında paylaşılmasını sağlayarak kısa zamanda binlerce kişiye ulaşabilirler. Bu platform üye firmaların çok geniş bir müşteri kitlesine ulaşmalarını sağlayarak firma kazancının katlanarak artmasını sağlar. Firmalar bu platforma yıllık olarak çok cüzi bir ücret karşılığında üye olabilecekler öyle ki bu ücretler günlük 1 TL bile değil. Firmalar kendileri için hazırlanmış olan bu 118sakarya platformundan yatırdıklarının kat kat fazlasını kazanacaklar. 

Sakarya Firmaları Bu Platformda Neler Yapabilecekler?

            Bu platform öncelikli olarak Türkiye'de faaliyet gösteren firmalar için hazırlanmış bir 118sakarya platformudur. Bu platforma üye olan Sakarya Firmaları platform çerçevesinde kendilerine tanımlanan sayfada firma bilgilerini ekleyip düzenleyebileceği gibi ürünlerini ekleyerek ürünlerini satabilecek, eleman ilanı yayınlayarak ihtiyacı olan elemanı bulabilecek ve en önemlisi fırsatlar sayfasında düzenlemiş oldukları kampanyaları yayınlayarak müşteri çekebilecekler. 118sakarya olarak hazırlanan bu rehber Türkiye firmalarının en üst seviyede internetten yararlanmasını ve internet ortamında tanınır ve bilinir olmasını sağlar. Siz de firmanızı bu platforma ekleyerek kazanmaya başlamak için zaman kaybetmeyin.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. 118 Sakarya.Com | 2019

Iyzico