Tepeİdeal Seyahat

Altın Üye
Firma Adı
: İdeal Seyahat
Yetkili Adı
: Zülküf Kısır
Adres
: Semerciler Mh. Bosna Cd. Ertürk İş Merkezi No: 5 D: 11
Şehir/İlçe
: Sakarya / Adapazarı
Telefon
: (264) 300-1444
Cep Tel
: (532) 528-3700
Faks
: (264) 300-1445
Sektörler
: Ulaşım, Nakliyat, Dağıtım ve Kurtarma Hizmetleri , Temizlik Firmaları, Temizlik Ürünleri, Halı Yıkama , Oto Kiralama
Facebook
:
Email Formu
: Tıklayınız.
Bu firma toplamda 4775 kez ziyaret edildi.
Firma Detayları

 

 

 

 

                                     İDEAL SEYAHAT

Hakkımızda

İdeal Seyahat, kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet sektöründe faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak eğitimli personelimizle ve geniş araç filomuzla hizmet alımlarınıza profesyonel olarak cevap verebilmekteyiz. Kalite Anlayışımız İdeal Seyahat, eğitimli ve alanında uzman personeli seçip, doğru ekipman ve malzeme kullanımıyla müşteri ihtiyacını en iyi standartlarda karşılamakta ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktadır

İdeal Seyahat olarak araç kiralama hizmetini sıfır km araçlarımızla ve geniş araç filomuz ile siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap verebilmekteyiz.

İdeal Seyahat olarak personel ve öğrenci servis taşımacılığı hizmetimizi de konforlu, güvenli ve lüks araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

İdeal Seyahat Clean olarak temizlik hizmetinde konusunda deneyimli personeller , makina ve ekipmanlarımız ile titizlik ve hijyen ön planda tutularak ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekteyiz.

İdeal Seyahat Asistance olarak firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda alanında eğitimli ve deneyimli personeller ile isteklerinize cevap verebilmekteyiz 

İdeal Seyahat - Personel Servis Hizmeti
Sakarya ve İstanbul'da 2000 yılından beri personel taşımacılığın, araç kiralama ve öğrenci taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermiş olan İdeal Seyahat 2008 yılının ortalarında sektörün getirdiklerine paralel olarak şirketleşme yoluna gitmiştir. Bu süre zarfında da personel taşımacılığı, araç kiralama, öğrenci taşımacılığı ve gezi organizasyon işlerinde kendini sürekli geliştirerek faaliyetine devam etmiştir. Sektörlerinde önde gelen firmaların personel taşıma işlerini sorunsuz ve güvenle yapmaktadır. Personel ve öğrenci taşımacılığı işinin yanında filo araç kiralama, otobüs kiralama, minibüs kiralama taleplerini de en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet vererek gerçekleştirmektedir.

0-3 yaş arası , klimalı ve tam donanımlı araçlar ile Psikoteknik Belgelerine sahip tecrübeli servis sürücüleri ile hizmet sunmaktadır. Tüm yolcularımız ve sürücülerimiz Ferdi Kaza Koltuk Sigortası Kapsamındadır

İdeal Seyahat - Öğrenci Servis Hizmeti
Öğrenci taşıma hizmeti alanında sahip olduğu geniş araç filosuyla ve tecrübeli sürücüler ile hizmet vermektedir. Tecrübeli hosteslerimizle ve velilerin evlerinden takip edebileceği araçlarımızda bulunan GPRS Araç Takip Sistemi ile tüm öğrencilerimiz güven içindedir.


İdeal Seyahat - Trekking ve Hafta Sonu Gezi Organizasyonları
Yoğun iş temposunun ardından insanların hafta sonu stres atmalarını ve doğa ile baş başa kalarak spor, dinlence, yakın plandaki tarihi ve doğal güzellikleri görmeleri için düzenlenir.


İdeal Seyahat - Özel Turizm Gezi ve Toplantı Organizasyonları
Firmanızın yabancı misafirleri ve üst düzey yöneticiler için özel gezi organizasyonları, personel motivasyon, bayi toplantıları organizasyonu...


İdeal Seyahat - Seyahat ve Konaklama Organizasyonları
Firma ve fabrikaların yurt içi ve yurt dışı seyahat organizasyonları Otel bilet tedariki ve teslimi

İdeal Seyahat - V.I.P. Servis
V.I.P. Servis Kurum ve kuruluşların ya da idari kadrolarda görev alan yöneticiler için sunduğumuz VIP ulaştırma hizmetlerimiz, kurum ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek üzere oluşturulmuştur. Ulaşım Bizim İşimiz! Hava limanı terminalleri, otogar her nerde olursa olsun müşterilerinizi karşılıyor; lüks araçlarla ulaşımını gerçekleştiriyoruz.
 

Yeni Rent a Car- Araç Kiralama Hizmeti

Araç kiralama hizmeti olarak müşterilerin istekleri doğrultusunda , şoförlü veya şoförsüz , kısa süreli yada 12, 24, 36 ay süreli olmak üzere kiralama hizmeti vermekteyiz. Firmalar araç satın almak yerine kiralama yoluna gitmeleri sayesinde, araç satın alma maliyetini başka yatırımlara kaydırabilmektedirler. Araçlarınızın aşınma ve yıpranma payları da göz önüne alınarak hesaplanacak olan uzun dönemli kiralama hizmeti aynı zamanda firmanızın iş yükünü azaltacak, ilave personel ve zaman kaybına neden olan işlemlere ait harcamalarınızda da azalma olacaktır.

Yeni Car Hizmetlerimiz
Filo Kiralama
Binek Araç Kiralama
VIP Araç Kiralama
Minibüs Kiralama
Şoförlü Araç Kiralama
Pick-Up Kamyonet Kiralama
Panelvan Araç Kiralama
Sepetli Platform Kiralama

 

İdeal Seyahat - Asistance
Deneyimli ve eğitimli kadromuzla gerek duyulan personel ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Gündelik, part-time ve devamlı süre ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca proje bazlı işler için de ihtiyaç duyulan idari veya teknik personel temin edilmektedir. Şirketimiz, belirli dönemlerde artan iş yoğunluğunu karşılamak, geçici personel ihtiyaçlarına cevap vermek üzere belirli süreli, dönemsel personel temin etmektedir.

İdeal Seyahat - Asistance Hizmetlerimiz

Şoför Personel Destek Hizmeti
Temizlik Personel Destek Hizmeti
Office Boy Eleman Destek Hizmeti
Mutfak Personel Destek Hizmeti
Yardımcı Personel Destek Hizmeti
Sekreter & Karşılama Personel Destek Hizmeti
Garson & Komi Personel Destek Hizmeti
Resepsiyon Personel Destek Hizmeti

Neden Yeni İdeal Seyahat - Asistance?
İhtiyaç oluşan dönemlerde, işin aksamaması için, çeşitli pozisyonlardaki elemanların geçici olarak istihdamı sağlanmaktadır. Bu yöntemle, şirketlerin ihtiyacı olan mevcut ve/veya yeni personel seçimi, şirketimiz bordrosuna alınması, yönetimi ve kontrolü hizmetleri tarafımızdan verilmekte, böylelikle, şirketlerin kadroları şişmemekte ve hem zaman, hem de maliyet açısından ciddi bir tasarruf sağlanması mümkün olmaktadır.

İdeal Seyahat Temizlik Hizmetlerimiz
Modern makine, ekipman ve kaliteli kimyasal maddelerle çağdaş normlarda ve profesyonel personel kadromuz ile temizlik hizmeti vermekteyiz. İşyerleri, okullar, fabrikalar, iş merkezleri ve genel temizlik hizmetlerinin artık yeni adresi olmaktan mutluyuz.


Genel Temizlik, 
Alışveriş Merkezi Temizliği, 
Plaza - Showroom Temizliği, 
Okul - Dershane Temizliği, 
Otel Temizliği, 
Cami Temizliği, 
Site - Apartman Temizliği, 
Ofis - Büro Temizliği, 
Hastane Temizliği, 
İnşaat & Tadilat Sonrası Temizlik, 
Dış Cephe ve Cam Temizliği, 
İlaçlama Hizmeti, 
Zemin Yıkama Hizmeti, 
Zemin Parlatma Hizmeti, 
Çevre Düzenleme Hizmeti, 
Personel Temini

Firmanın Haritada Ki Yeri
Facebook Yorumları